Usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne kojarzą się wielu osobom tylko ze śledzeniem współmałżonka i zbieraniem dowodów dotyczących zdrady. W dzisiejszych czasach, taki detektyw posiada wiele usług i możemy być zaskoczeni, co może nam zaoferować.

Warto więc dowiedzieć się, czy aby inne usługi takiej agencji, nie pomogłyby nam w rozwiązaniu problemów w sferze biznesowej, jak i prywatnej.
Agencje detektywistyczne mają za zadanie dotrzeć do prawdy. Dostarczyć klientom wiarygodne dowody, materiały, informacje, które będą pomocne w wielu sprawach.

Jakie usługi detektywistyczne możemy oczekiwać ?

Agencje realizują zlecenia z zakresu:
– Wywiadu Gospodarczego. Sprawdzanie wiarygodności firm, pracowników, partnerów biznesowych.
– Cyberprzestępczości.
– Kryminalistyki Śledczej.
– Biznesu i jego bezpieczeństwa. Tropiona jest nieuczciwa konkurencja. Ustalanie sytuacji ekonomiczno-finansowej firmy, z którą będzie prowadzona współpraca. Montaż podsłuchów oraz ich wykrywanie.
– Ochrona osób i mienia. Ochrona osobista przy wyjazdach w sprawach służbowych, czy też prywatnych. Zabezpieczenie tras przejazdów, monitorowanie konferencji, spotkań.
– Obserwacja podejrzanych osób czy też partnerów biznesowych.
– Poszukiwanie zaginionych osób i skradzionego mienia.
– Dokumentacja zdrady.
– Ustalanie świadków zdarzeń oraz wypadków drogowych. Zbieranie informacji w sprawach cywilnych, karnych i innych.

Po bezpośrednim spotkaniu z klientem i rozpoznaniu jego potrzeb oraz oczekiwań podpisuje się umowę na realizacje zadania. Agencja po omówieniu sprawy i zaproponowaniu rozwiązań zaczyna realizować zlecenie. O postępach w sprawie, informowany jest klient na bieżąco. Z zebranych materiałów przygotowuje się raport dla klienta.
Po zapoznaniu się z materiałami klient akceptuje przygotowane materiały i uważa sprawę za zakończoną lub prosi o dalsze prace nad daną sprawą. W taki wypadku agencja proponuje kolejne możliwości i rozwiązania, które usatysfakcjonują klienta.

Przy wyborze agencji detektywistycznej kierujmy się jakością ich usług. Sprawdzajmy kompetencje, wiarygodność, uczciwość oraz rzetelność. Agencja powinna korzystać z najnowszych technologii i dbać o poufność przechowywanych danych swoich klientów. Powinna posiadać odpowiednie zezwolenia i licencje zgodnie z polskim prawem. Ich działalność powinna być wpisana do rejestru działalności gospodarczej. Powierzając swoje bezpieczeństwo lub sprawy wymagające dyskrecji upewnijmy się, że na to zasługują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *