Prowadzisz sklep odzieżowy? Zadbaj o swoje ubrania z profesjonalnym prasowaczem parowym

Prowadzisz butik z odzieżą? Dopiero rozkręcasz swoją firmę? Chcesz założyć showroom? Pamiętaj, że do sukcesu potrzebujesz nie tylko determinacji oraz talentu, ale także niezawodnych pomocników, którzy będą Cię wspierać w codziennej pracy. Jednym z nich jest profesjonalny prasowacz parowy – dzięki niemu Twoje ubrania zawsze będą wyglądały idealnie.

Efekt wow w trybie now

Profesjonalny prasowacz parowy ma wiele zalet, ale w tym momencie warto skupić się na tej jednej i najważniejszej. Wygładzanie ubrań za pomocą pary jest szybkie, proste oraz bezproblemowe. Nie marnujesz czasu na rozstawianie żelazka, deski czy innych sprzętów, a także nie ściągasz ubrań z wieszaka. Prasowacz parowy składa się z wygodnej dyszy, którą przykładasz do materiału, a następnie przeciągasz nią po powierzchni od góry do dołu. Wygładzasz w pozycji pionowej, a więc nie generujesz kolejnych zagnieceń. Para wodna wnika w strukturę włókien i delikatnie je prostuje – a więc nie niszczy ubrań. Prasowacz parowy wygładzi ubrania nawet pięć razy szybciej niż klasyczne żelazko.

Profesjonalny prasowacz parowy – jaki model spełni Twoje oczekiwania?

W sklepie internetowym SteaMaster znajdziesz wiele różnego rodzaju modeli profesjonalnych prasowaczy parowych. Na uwagę zasługują dwa z nich:

  • Model EM-303

Model prasowacza parowego, który znajduje się na stronie firmy SteaMaster, ma moc liczącą 2000 Wat. Dokładnie wyprasuje nawet te ciężkie, grube materiały – nadaje się więc do butików czy showroomów, które sprzedają płaszcze, kurtki, ocieplane rzeczy z podszewką lub zajmują się krawiectwem ciężkim. Model EM-303 posiada estetyczną obudowę, a także niewielkie wymiary – możesz ustawić go w każdym kącie bez większych problemów.

  • Model BW-03

Prasowacz parowy BW-03 został specjalnie stworzony do miejsc, gdzie dużo oraz często wygładza się ubrania. Korzystają z niego różnego rodzaju butki prowadzące sprzedaż odzieży, a także zakłady krawieckie czy showroomy. Model BW-03 charakteryzuje się solidną konstrukcją, trzystopniową regulacją mocy pary wodnej. W zestawie posiada także kilka dodatkowych szczotek – na przykład ułatwiających prasowanie w kant. Produkt radzi sobie doskonale zarówno z delikatnymi, jaki i grubymi materiałami – falbankami, koronkami, plisami, podszewkami. Jest gotowy do pracy już w 45 sekund.

Podsumowanie

Branża odzieżowa rządzi się swoimi prawami – wygrywa ten, kto przykuje wzrok jak największej liczby potencjalnych klientów. Wyróżnij się na tle konkurencji i postaw na nienaganny wygląd swoich ubrań – wybierz prasowacz parowy. Dzięki niemu szybko oraz skutecznie wygładzisz różnego rodzaju tkaniny. Sprawdź ofertę SteaMaster już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *