Wyjątkowe centrum handlowe w Poznaniu – Homepark Franowo

Szukasz spokojnego miejsca na zakupy w dobrej lokalizacji? Zależy Ci na zróżnicowanej ofercie? A może poszukujesz miejsca, w którym nabędziesz niezbędne sprzęty do domu? Centrum handlowe Homepark Franowo w Poznaniu będzie idealnym wyborem! Dowiedz się, dlaczego warto tu zajrzeć!

Jeśli planujesz remont lub chcesz urządzić swoje nowe mieszkanie, czeka Cię wiele godzin szukania odpowiednich sprzętów i wyposażenia. Takie zakupy nie muszą być jednak czasochłonne czy męczące! Wybierając poznańskie centrum handlowe Homepark Franowo szybko i sprawnie kupisz to, czego potrzebujesz, a także załatwisz szereg innych spraw. Poznaj ofertę tego wyjątkowego parku handlowego!

Centrum handlowe Poznań Homepark Franowo

Centrum handlowe Poznań Homepark Franowo to rozległy park sprzedażowy z ofertą dostosowaną do potrzeb całej rodziny. Dogodne położenie przy ulicy Szwedzkiej 10A oraz obszerny parking sprzyjają dłuższym, większym zakupom. Wśród sklepów można wymienić znane salony meblowe i z wyposażeniem wnętrz, ale także z artykułami dla dzieci, sprzętem sportowym czy elektronicznym.

Właścicielem centrum handlowego Poznań Homepark Franowo jest Pradera European Retail Parks – specjalistyczny fundusz zarządzający aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Na ten moment prowadzi kompleksy sprzedażowe m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, w liczbie ponad 2000 jednostek.

Jedyne takie centrum handlowe w Poznaniu – oferta Homepark Franowo

Homepark Franowo to centrum handlowe w Poznaniu z niezwykle zróżnicowaną ofertą. Sklepy składające się na ten kompleks można podzielić na osiem kategorii: akcesoria, artykuły budowlane i ogród, dla dzieci, dla zwierząt, meble i wnętrza, restauracje i artykuły spożywcze, sport oraz sprzęt RTV i AGD. Jest więc to bardzo urozmaicona lista sklepów, co sprzyja dużym zakupom. Załatwianie wielu spraw za jednym razem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, które przeznaczyłoby się na przemieszczanie się po mieście.

Szczególnie usatysfakcjonowane powinny być osoby, które poszukują mebli lub innego asortymentu wnętrzarskiego czy budowlanego. Oprócz salonów m.in. Komfort i Bel-Pol na terenie Homeparku Franowo znajduje się także oddział IKEA, Obi i Jysk.

Wśród innych niezwykle popularnych sklepów można wymienić m.in.: Decathlon, RTV Euro AGD czy Smyk. Centrum handlowe Poznań z tak dużym wyborem gwarantuje zawsze udane zakupy.

Galeria handlowa Poznań przyjazna rodzinom

Galeria handlowa Poznań Homepark Franowo to idealne miejsce, by wybrać się na zakupy z dziećmi. W ofercie np. sklepu Smyk można znaleźć zarówno asortyment, który przyda się do urządzenia dziecięcego pokoju, jak i zabawki, ubranka oraz wiele innych akcesoriów dla pociech w różnym wieku. Jeśli najmłodsi poczują się znużeni lub zgłodnieją w czasie zakupów, z pewnością będą zachwyceni wizytą w McDonald’s. Galeria handlowa Homepark Franowo w Poznaniu posiada także wiele innych ciekawych miejsc, w których można przystanąć i chwilę odpocząć.

Szeroki, zróżnicowany asortyment, przyjazna atmosfera i dogodna lokalizacja to przepis na udane zakupy. Zapoznaj się z ofertą Homepark Franowo! Już dziś odwiedź to wyjątkowe centrum handlowe Poznań!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *