Terminal płatniczy za darmo? To Polska Bezgotówkowa!

Terminal płatniczy można otrzymać za darmo i przez 12 miesięcy nie płacić prowizji od transakcji. Jak to możliwe? Wszystko dzięki trwającemu programowi o nazwie Polska Bezgotówkowa! Jesteś właścicielem firmy? Ten program skierowany jest właśnie do Ciebie!

Terminal płatniczy POS za 0 zł? To możliwe!

Polska Bezgotówkowa to program, który powstał we współpracy największych w Polsce wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz Związku Banków Polskich i sektora publicznego. Inicjatywa związana jest z deklaracją przedstawicieli polskiego rządu dotyczącą upowszechnienia płatności bezgotówkowych w naszym kraju.

Okazuje się bowiem, że w Polsce – choć zostało wydanych już blisko 40 mln kart płatniczych – dostępność urządzeń płatniczych wciąż nie jest wystarczająca. Z licznych ankiet i badań opinii wynika, że co najmniej raz w miesiącu konsumenci muszą posługiwać się gotówką, ponieważ w danym punkcie handlowo-usługowym nie ma… terminala płatniczego.

Terminali płatniczych POS brakuje m.in. na targach, bazarach, w warzywniakach, salonach fryzjersko-kosmetycznych, gabinetach medycznych i rehabilitacyjnych. Trudno obyć się bez gotówki w firmach transportowych, przedsiębiorstwach prowadzących biznes sezonowo, warsztatach samochodowych czy w przypadku korzystania z usług firm remontowo-budowlanych.

Terminale płatnicze za 0 zł przez 12 miesięcy? Wypróbuj nowe rozwiązania!

Zmienić ma to właśnie Polska Bezgotówkowa. Dzięki Polsce Bezgotówkowej właściciele firm mogą otrzymać nawet do trzech darmowych terminali płatniczych i przez 12 miesięcy nie płacić za ich obsługę ani przeprowadzone transakcje. Chcesz wiedzieć więcej na temat programu Polska Bezgotówkowa? Wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/ i dowiedz się wszystkiego!

Jak otrzymać darmowy terminal POS? Wystarczy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać terminal płatniczy, wypełnić zgłoszenie, a po przejściu weryfikacji – oczekiwać na kuriera z dostawą sprzętu. Jaki terminal płatniczy wybrać? W programie można otrzymać standardowy terminal lub urządzenie typu smart.

Terminal standardowy jest niezawodny, gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i dostępny jest zarówno w wersji stacjonarnej, jak i przenośnej. Urządzenie akceptuje płatności telefonem komórkowym, BLIKiem i kartami płatniczymi takimi jak Visa, Mastercard, JCB, UPI czy Diners.

Terminal typu smart również akceptuje płatności kartami, telefonem komórkowym i BLIKiem. Jest lekki, poręczny i przyjazny w obsłudze, a także ma wytrzymałą baterię, pozwalającą na przeprowadzenie do 200 transakcji. Co więcej, urządzenie pozwala na przechowywanie elektronicznych potwierdzeń transakcji, co wiąże się z oszczędnościami, ponieważ nie trzeba kupować papieru do terminala. Posiada dotykowy ekran i połączenie przez Wi-Fi lub GSM.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *