System Partnerski Bankier.pl nominowany do „Loan Magazine Awards 2018”

System Partnerski Bankier.pl znalazł się wśród 5 najlepszych partnerów sprzedaży online na rynku pożyczek pozabankowych oraz szeroko rozumianego rynku Fintech „Loan Magazine Awards 2018”.

„Loan Magazine Awards” zostaną przyznane po raz czwarty i nagrodzą instytucje pożyczkowe oraz firmy, które dzięki swoim rozwiązaniom wspierają funkcjonowanie branży. Jury doceni innowacyjność oraz wielkość i różnorodność produktów oferowanych przez uczestników konkursu.

– To ogromne wyróżnienie dla naszej platformy. Znaczenia dodaje mu fakt, że po raz kolejny staniemy w szranki z czterema najlepszymi partnerami sprzedaży online. Cieszymy się, że nasze wieloletnie wysiłki są doceniane – komentuje nominację  Paweł Kozorys , szef Systemu Partnerskiego Bankier.pl należącego do spółki Bonnier Business Polska.

Serwis Bankier.pl należący do Bonnier Business Polska Sp. z o.o. to jeden z największych portali finansowych w Polsce. W 2003 roku stworzony został pionierski program afiliacyjny System Partnerski Bankier.pl.

System Partnerski jest platformą transakcyjną, dzięki której każdy, kto na swoich serwisach www poleca produkty współpracujących reklamodawców – otrzymuje wynagrodzenie. Z platformy korzysta ponad 21 tysięcy wydawców i niemal 100 dużych reklamodawców.

Bankier.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *