Samochód jako ważny czynnik w biznesie? Służbowe wypożyczanie samochodów w pigułce!

Negocjacje biznesowe to proces, na którego sukces składa się bardzo wiele czynników. Co ciekawe, osoby, które zajmują się budowaniem wizerunku w biznesie, jednym głosem potwierdzają, że zwykle we wczesnej fazie rozmów z potencjalnym partnerem, za sukces odpowiadają detale. Ubiór, zegarek, teczka, laptop, z którego prezentujemy treści, wreszcie samochód, którym się poruszamy – to czynniki, na których podstawie kontrahent wyrobi sobie o nas zdanie jeszcze zanim będziemy mieli szansę zabrać głos. Jak ważny w tym wszystkim jest odpowiedni samochód i czemu warto korzystać z oferty wypożyczalni aut?

Wizytówka Twojej firmy – pawie pióra każdego biznesmena

Być może jedno lub dwa spotkania wystarczą, by przypieczętować sukces. Jednak na każde z nich reprezentant firmy musi udać się samochodem. Jeśli wyjazdy te są okazjonalne, zamiast zakupu wysokiej klasy auta służbowego, można pomyśleć o wypożyczeniu samochodu klasy premium. To argument, który podbuduje wizerunek firmy i doda skrzydeł podczas negocjacji, wspólnych kolacji, wizyt itd. Choć to pozornie nieistotne, podróżowanie w wysokiej klasy wynajętym samochodzie, pozwoli na zbudowanie respektu i zaufania – firma już na wstępie wyda się adekwatna do rozmów na pewnym poziomie.

Szczególnie użyteczne usługi wypożyczania samochodów premium wydają się w przypadku podejmowania gości zza granicy. Wówczas do naszych obowiązków często należy odebrać gości z lotniska, a także zapewnić im opiekę przez cały pobyt, łącznie z transportem po kraju. Trzeba wtedy zadbać o wygodę i komfort gości – kupowanie samochodu specjalnie na tę okazję to kiepski pomysł. Wynajęcie samochodu to natomiast rozsądne rozwiązanie. Jeśli liczba gości jest większa niż 4 osoby, wówczas warto pomyśleć o wypożyczeniu busa 9-osobowego (patrz www.carson.auto.pl/flota/busy.html). To ergonomiczne i bardzo wygodne pojazdy, które zawiozą gości w dowolne miejsce na terenie naszego kraju, z zachowaniem wszelkich wygód.

Wypożyczanie samochodów na testy – dobra opcja na optymalny zakup floty

Jeśli firma przymierza się do zakupu nowych samochodów flotowych z kategorii premium, warto by osoby, które będą je użytkować wpierw przetestowały je we własnych warunkach. Wypożyczenie samochodu to świetna okazja by przez pewien czas wyrobić sobie zdanie na temat danej marki lub modelu i ostatecznie zdecydować, czy będzie on wartością dodaną dla firmy, czy też zwykłym odciążeniem i sporym kosztem w postaci raty leasingowej.

Wypożyczanie samochodów za granicą w celach służbowych

To także dobra praktyka, która pokazuje, że można załatwiać interesy poza granicami Polski w sposób wygodny, szybki i niedrogi dla firmy. Podróż samolotem to bardzo popularna forma transportu w świecie biznesu. Jednak jak dalej będzie wyglądać transport po opuszczeniu lotniska? Chcąc zapewnić sobie komfort i niezależność za granicą, dobrze jest korzystać z wypożyczalni samochodów. Wiele globalnych marek posiada swoje filie przy lotniskach, dzięki czemu tuż po odebraniu swojego bagażu możemy usiąść wygodnie w fotelu, włączyć nawigację i ruszyć gdzie tylko chcemy – w pełni niezależnie, z pozycji kierowcy można wówczas kontynuować rozmowy i pracę.

Wypożyczalnia Samochodów i Autolawet CARSON Kalisz
http://www.carson.auto.pl/
ul.Częstochowska 201
62-800 Kalisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *