Poznaj perfumy od Paco Rabanne.

Paco Rabanne zrewolucjonizował modę dzięki metalowym krótkim sukienkom, często jednorazowego użytku i ręcznie robionych. Był pionierem w projektowaniu odzieży z materiałów z recyklingu. Tworzył oryginalne stroje z młotkowanego metalu, dzianiny futerkowej, dżerseju aluminiowego, papieru, włókna szklanego i fluorescencyjnego. Zrewolucjonizował również świat perfum, wprowadzając śmiały, debiutancki zapach, Calandre, który jest dostępny do dziś.

Wyjątkowa oferta Paco Rabanne

Lady Million ma świeży, drzewno-kwiatowy zapach. Jest zmysłowy, uzależniający. Wyróżnia się nektarowymi nutami białych kwiatów, na bazie paczuli i miodu. Teraz dostępny jest w intensywniejszej wersji. Oferuje 20% koncentrację dodatków w wersji Lady Million Absolutely Gold.

Dla mężczyzn odpowiednim jest śmiały i wyjątkowy one million paco rabanne. Prawdopodobnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zapachów XXI wieku. Kompozycja zapachów wygląda następująco:

  • Nuty głowy: grejpfrut, czerwona pomarańcza, mięta pieprzowa.
  • Nuty serca: neroli, róża, cynamon, gałka muszkatołowa.
  • Nuty bazy: paczula, drewno agarowe, labdanum.

Paco Rabanne Invictus

Na rynku dostępne są Paco Rabanne Invictus i Olympea. Zainspirowane są mitologią grecką. Flakony wyglądają bardzo atrakcyjnie. Invictus łączy umiejętnie mocne i świeże nuty zapachowe. Jeśli chodzi o kategorię, zaliczany jest do kategorii drzewnych zapachów.

  • Nuty głowy: liście laurowe, skórka grejpfruta, morska piana.
  • Nuty serca: paczula, drewno gwajakowe.
  • Nuty bazy: ambra, mech dębowy.

Zapach jest odważny, z jednej strony świeży, a z drugiej ciepły. Z kolei Paco Rabanne Invictus Aqua zaliczany jest do grupy świeżych zapachów. Idealnie sprawdzi się w letnie, upalne dni. Wspaniale odświeża i odstresowuje.

  • Nuty głowy: morska piana.
  • Nuty serca: liście fiołka, yuzu, różowy pieprz.
  • Nuty bazy: ambra, drzewo bursztynowe, drewno gwajakowe.

Dlaczego warto wybrać Paco Rabanne Invictus?

Paco Rabanne Invictus skierowany jest do energicznych, wysportowanych mężczyzn pełnych pasji. Żadna kobieta Ci się nie oprze. Ten zmysłowy i świeży zapach przedstawia nowoczesną wizję męskości. Invictus to niespodziewane zdarzenie światów i wrażeń. To zdumiewające połączenie orzeźwiających, górnych nut grejpfruta i zmysłowych nut serca z drewna gwajakowego i paczuli. Naprawdę magnetyczny zapach drzewno-wodny uosabia męską siłę, energię i pasję.

Czym jeszcze wyróżnia się Invictus?

Paco Rabanne Invictus mieści się w wyjątkowej butelce w kształcie trofeum. Zapach symbolizuje mistrzów, zwycięstwo i prawie mityczne osiągnięcia sportowe. Perfumy inspirowane sportem są skomplikowane. Mają tendencję do skupiania się na nutach ozonowych, które wyczarowują intensywną świeżość i niezwykle czystą wrażliwość. Choć niekoniecznie można go uważać za “nietypowy”, zdecydowanie ma kilka unikalnych akcentów, które odróżniają go od innych perfum. Dąży do tego, by być tak kultowy, jak 1 million. Jeśli chodzi o sportowe zapachy, Invictus to odświeżająca zmiana o zaskakującym poziomie wszechstronności. To oznacza, że sprawdzi się idealnie zarówno na treningu, jak i na randce i w pracy. Dodaje energii, siły i motywacji do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *