Parking bez problemów – zarządzanie i najem parkingu

Posiadanie przestrzeni pod parking może być przyszłościową inwestycją. Jednak sama własność takiego gruntu to nie wszystko, aby zacząć dobrze na nim zarabiać.

Parking to doskonały sposób na spory zarobek. Nie zawsze jednak właściciele terenów pod parkingi wiedzą, jak wykorzystać posiadaną nieruchomość, aby zyskać na niej jak najwięcej.

Aktualnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się usługi takie jak zarządzanie oraz najem parkingu, które świadczone są przez zewnętrzne firmy specjalizujące się w tej dziedzinie. Jakie wsparcie można wtedy uzyskać? Jakie są główne zalety takiej współpracy?

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów

Stworzenie parkingu, który będzie mógł na siebie zarabiać, nie jest takie proste, jak może się wydawać. Dzisiaj, gdy parkingi konkurują ze sobą, liczy się przede wszystkim cena, ale klienci biorą pod uwagę także szereg innych czynników, w tym:

  • godziny otwarcia parkingu
  • metody płatności za postój
  • bezpieczeństwo pojazdu na parkingu
  • możliwość wykupienia abonamentu przy częstych postojach

W takiej sytuacji skorzystanie z pomocy specjalistów w dziedzinie zarządzania parkingami jest najlepszym rozwiązaniem.

Firmy świadczące takie usługi są w stanie zapewnić klientowi pełne wsparcie w realizacji sprawnie działającego parkingu oraz w zarządzaniu parkingiem. Obejmują one między innymi:

  • dostarczenie kompletnego wyposażenia parkingowego, w tym szlabanów, terminali wjazdowych, kas automatycznych
  • serwisowanie urządzeń parkingowych
  • dostarczenie innowacyjnych rozwiązań, na przykład do rezerwacji miejsc parkingowych on-line
  • kompleksowe usługi zarządzania parkingiem
  • prowadzenie rozliczeń

Najem parkingu – wygodna współpraca dla maksymalnych zysków

Dla właścicieli terenów przeznaczonych pod parkingi korzystnym rozwiązaniem będzie najem parkingu – podpisanie umowy wraz z firmą zarządzającą parkingami na najem danego terenu.

W takiej sytuacji właściciel terenu nie musi już zajmować się niczym – firma zewnętrzna wyposaży parking i będzie odpowiadała za jego obsługę i zarządzanie. Właściciel z kolei będzie otrzymywał regularne wypłaty z zysków, zgodnie z warunkami zawartymi w sygnowanej umowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *