Nowoczesny serwis drukarek Zebra

Drukarki do etykiet produkowane przez firmę Zebra to dla wielu klientów gwarancja niezawodności, jednak nawet taki sprzęt prędzej czy później będzie wymagał naprawy.

  1. Naprawa drukarek etykiet i skanerów
  2. Które drukarki warto naprawić?
  3. Gdzie zaleźć dobry serwis drukarek?

Biorąc pod uwagę wysokie ceny nowych drukarek Zebra, mogłoby się wydawać, że koszty naprawy również nie będą należały do niskich. Na szczęście wrocławski serwis drukarek od wielu oferuje nie tylko wysoką jakość usług, ale również przystępne ceny.

Naprawa drukarek etykiet i skanerów

Pracownicy serwisu mają wieloletnie doświadczenie między innymi w naprawie sprzętu takich producentów, jak Zebra, Toshiba, Sato, Motorola oraz pozostałych firm, które produkują drukarki etykiet i skanery kodów kreskowych. Nie ma więc znaczenia, kto jest producentem urządzeń wykorzystywanych w twojej firmie – tutaj zawsze otrzymasz fachową pomoc.

Które drukarki warto naprawić?

Zarówno firma Zebra, jak i pozostali producenci sprzętu oferują różne serie drukarek etykiet, które różnią się nie tylko ceną, ale również możliwościami. Tym samym najtańsze modele możesz kupić już za kilkaset złotych, natomiast profesjonalne mechanizmy drukujące do etykiet mogą kosztować nawet kilkanaście tysięcy. Jeżeli jednak chodzi o opłacalność naprawy niesprawnej drukarki, to w zdecydowanej większości przypadków obejmuje ona wszystkie modele. Wiele drukarek można przywrócić do pełnej funkcjonalności już za 100 lub 200 złotych. Nie musisz też obawiać się ukrytych kosztów lub tego, że firma wykona naprawę, której koszt będzie dla ciebie za wysoki. Oddając swoje urządzenie sprawdzenia przez serwis drukarek Wrocław możesz zlecić diagnozę sprzętu. Technik specjalizujący się w naprawie drukarek przygotuje wówczas listę niesprawnych podzespołów wraz z wyceną obejmującą wszystkie koszty naprawy. Dopiero po twojej akceptacji serwis Zebra zajmie się usunięciem usterki.

Gdzie zaleźć dobry serwis drukarek?

Wspomniana firma od wielu lat działa we Wrocławiu, jednak wielu jej klientów zgłasza się po pomoc z drukarką z innych części kraju. Przekonują ich do tego niskie ceny napraw oraz krótkie terminy realizacji. Oprócz serwisu drukarek firma oferuje także usługi związane z produkcją etykiet kolorowych termotransferowych. Jeżeli więc nie chcesz utrzymywać własnego parku maszynowego drukarek etykiet, tutaj możesz zamówić gotowe etykiety. Indywidualny opiekun klienta zadba o to, abyś każdego miesiąca otrzymać potrzebną ilość etykiet i tym samym uniknął przestojów w produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *