Likwidacja barier w przychodni – skutecznie i niskim kosztem

Schody prowadzące do przychodni to duże utrudnienie dla osób niepełnosprawnych oraz pacjentów w podeszłym wieku. Możesz jednak łatwo zlikwidować przeszkodę w postaci stopni, zamawiając montaż krzesełka schodowego lub platformy. Dzięki nowoczesnym windom dla niepełnosprawnym trwale usuniesz bariery architektoniczne w swojej przychodni – i to w zaledwie 1 dzień! Zobacz, które urządzenie sprawdzi się w Twoim budynku.

Winda schodowa – rozwiązanie dla nowoczesnej przychodni

Likwidacja barier architektonicznych to duże wyzwanie dla właścicieli klinik oraz zarządców budynków. Założenie tradycyjnej windy dla niepełnosprawnych jest kosztowne i może wymagać przebudowy obiektu. Z kolei zakup schodołazu nie zyskuje aprobaty sanepidu oraz nadzoru budowlanego. Czy istnieje zatem ekonomiczny sposób na skuteczne i trwałe usunięcie barier w przychodni? Tak – jest nim założenie bezpiecznej windy schodowej, której montaż trwa kilka godzin i nie wymaga przeprowadzania remontu.

Tania winda dla niepełnosprawnych do przychodni? Teraz to możliwe!

Krzesełko schodowe Acorn to przykład ekonomicznej windy krzesełkowej, która pozwoli osobom w podeszłym wieku na samodzielne i komfortowe pokonywanie schodów. Montujemy je zarówno w budynku, jak i na schodach zewnętrznych o prostym biegu, kompleksowo likwidując bariery w całej przychodni. Obsługa windy krzesełkowej jest intuicyjna, dlatego poradzą sobie z nią nawet seniorzy, którzy na co dzień nie korzystają ze zdobyczy techniki.

Krzesełko schodowe to jedno z tańszych urządzeń niwelujących bariery nawet na wąskich i stromych schodach. W wielu polskich przychodniach działają już windy Acorn SuperGlide, które oferujemy niemal od ręki, w korzystnych cenach i na 3-letniej gwarancji.

Niezawodna winda schodowa do przychodni, kliniki i gabinetów lekarskich

Warto dodać, że krzesełka schodowe można zamontować także na schodach krętych, zabiegowych lub wielobiegowych – w takich przypadkach polecamy modele Otolift. Te komfortowe urządzenia o ponadczasowym designie mogą bezpiecznie przewozić pacjentów nawet w obrębie 3 kondygnacji. Podobnie jak krzesła Acorn nie wymagają przebudowy sieci elektrycznej – do ich zasilania wystarczy gniazdko elektryczne. Dzięki specjalnym akumulatorom windy schodowe dla niepełnosprawnych zachowują sprawność nawet podczas awarii prądu.

Platforma schodowa – winda dla osób na wózkach inwalidzkich

Krzesełka schodowe to nieoceniona pomoc dla seniorów, którzy mają trudności z wchodzeniem po schodach. Ich montaż nie rozwiąże jednak problemu osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich. Specjalnie z myślą o nich powstały platformy schodowe urządzenia o zwiększonym udźwigu, które – podobnie jak krzesełka – montujemy w biegu schodów.

Umożliwiają one osobom niepełnosprawnym samodzielne pokonywanie stopnibez wysiłku i ryzyka upadku. Można je założyć na schodach, u których dołu znajduje się min. 150 cm wolnej przestrzeni i wyposażyć w siedzisko dla seniorów. Jeżeli zależy Ci na czasie, rozważ zamontowanie platformy Logic, która sunie po szynie prostej – dostarczamy ją od ręki. W pozostałych przypadkach montujemy windy schodowe dla niepełnosprawnych Ascendor, które zajmują mało miejsca i wyróżniają się cichą pracą oraz 3-letnią gwarancją.

Dowiedz się więcej o urządzeniach do likwidacji barier, które zyskały akceptację sanepidu podczas rozmowy z ekspertami z firmy Windy Schodowe!

Zadzwoń pod nr:

+48 692 44 94 74 | +48 608 445 819 | +48 606 686 002

lub wyślij e-mail na adres: info@winda-na-schody.pl

Zapraszamy!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *