KRS dla Firm

KRS, czyli Krajowy Rejestr Sądowy jest rejestrem handlowym prowadzonym przez wybrane sądy oraz Ministerstwo Sprawiedliwości. Podczas zakładania spółki jest to jedna z podstawowych danych, która służy do ewidencji oraz identyfikacji przedsiębiorstwa.

Czym jest numer KRS i dlaczego warto sprawdzać KRS naszych partnerów?

KRS, czyli Krajowy Rejestr Sądowy jest rejestrem handlowym prowadzonym przez wybrane sądy oraz Ministerstwo Sprawiedliwości. Podczas zakładania spółki jest to jedna z podstawowych danych, która służy do ewidencji oraz identyfikacji przedsiębiorstwa. Numer ten ma charakter indywidualny i unikalny, dlatego jeśli nawet 100 firm w Polsce nazwie się „Farutex sp. z o.o.”, po numerze KRS jesteśmy w stanie wyszukać konkretnie interesujący nas podmiot. Dane umieszczane w KRS mogą nam wiele powiedzieć o przedsiębiorstwie, ponieważ w ramach numeru KRS jesteśmy w stanie sprawdzić, czy nasz kontrahent jest wypłacalny, jaki jest jego rodzaj prawny oraz kto wchodzi w skład osób posiadających kompetencje do reprezentowania firmy. Za pomocą odpowiedniego posługiwania się i interpretowania danych z bazy KRS jesteśmy w stanie nie tylko zabezpieczyć się przed nieuczciwymi partnerami, ale również dobrać takich kontrahentów, którzy będą w stanie przynosić nam realny i stabilny zysk.

KRS dla Firm – obsługa prawna on-line i stacjonarnie.

Mamy świadomość, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, stabilność finansowa oraz zabezpieczenie prawne podczas prowadzenia własnej działalności gospodarczej, dlatego portal prawniczy KRS dla Firm oferuje wsparcie dla Państwa przedsiębiorstwa. Prowadzimy wsparcie prawne dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością – najpowszechniejszego i najczęściej wybieranego rodzaju prowadzenia działalności gospodarczej. Jesteśmy obecni od samego początku tworzenia spółki: w momencie jej rejestracji oraz podpisywania umowy spółki, przez rozwój: podwyższenie kapitału zakładowego, sprzedaż udziałów czy przekształcenie spółki, aż po codzienne funkcjonowanie: zmiana adresu spółki, regulamin wynagradzania, sporządzanie umów i analiza dokumentów. Wiemy też, jak cenny dla przedsiębiorcy jest czas oraz wygoda i mobilność, dlatego oferujemy obsługę KRS dla firm on-line. Wystarczy wybrać najpopularniejsze usługi, które oferujemy w swoim katalogu, przesłać dokumenty, o które poprosimy, a my dopełnimy formalności. Cały proces zajmuje mniej niż kilka minut, a jedyne, co muszą Państwo zrobić, to wysłać na nasz adres mailowy dokumenty, złożyć podpis i wykonać przelew za zamówioną usługę – resztą zajmie się nasze grono specjalistów i prawników.

Komu polecamy usługi prawnicze KRS dla Firm?

Nasza oferta i zakres prowadzonych usług jest kierowana przede wszystkim do osób, które posiadają spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością lub mają zamiar takową otworzyć. Osoby, które cenią sobie przede wszystkim transparentność i wiarygodność przedsiębiorstwa muszą dbać, aby wszelkie wymagane prawem raporty, sprawozdania i komunikaty pojawiły się na czas – jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa takie dokumenty jak sprawozdanie finansowe za poprzedni rok obrotowy czy protokół zwyczajnego zgromadzenia wspólników. Dochowywanie terminów i wymaganych procedur nie tylko pozwalają uniknąć nieprzyjemnych sankcji i odpowiedzialności finansowo-karnej, ale również przyczynia się to do kreowania wizerunku rzetelnej, wartej współpracy firmy. Jeżeli nasze przedsiębiorstwo nie zatrudnia pracowników a występuje tymczasowa potrzeba zawieszenia działalności, również i na ten wypadek przygotowujemy kompletną dokumentację – podobnie, gdy chcemy wznowić naszą działalność lub – czego nikomu nie życzymy – zajdzie konieczność ogłoszenie upadłości i likwidacji spółki. To tylko przykłady z naszego szerokiego zakresu usług – zachęcamy do zapoznania się z oferowaną przez nas ofertą pod adresem krsdlafirm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *