Kancelaria czyli spółka partnerska

Kancelaria to projekt prawny, który powstał z połączenia dwóch kancelarii adwokackich z wieloletnim doświadczeniem. Jedna z nich zajmowała się rozwiązywaniem spraw osób fizycznych, druga pomagała przedsiębiorcom. Dzięki scaleniu dwóch firm, specjaliści mogą oferować pomoc prawną osobom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Rozwiązują sprawy związane zarówno z życiem prywatnym, jak i zawodowym. Starannie dobrany zespół prawników odznacza się pełnym zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością za powierzane mu zadania.

Zespół

W skład obecnego zespołu kancelarii wchodzi trzech adwokatów, wśród których jeden zajmuje się również mediacją, prawnik, radca prawny oraz aplikant.

Obszary działania kancelarii

Kancelaria Adwokacka zapewnia kompleksowe usługi prawne w zakresie kilku specjalizacji. W obszarach swojej działalności zajmuje się poradami prawnymi, przygotowywaniem projektów pism, umów oraz innych dokumentów. Prowadzi też negocjacje, reprezentuje klienta przed sądami, urzędami i innymi organizacjami oraz wciela się w rolę mediatora.

Kancelaria prowadzi działalność w zakresie prawa gospodarczego, które dotyczy głównie spraw dużych i średnich przedsiębiorstw oraz prawa cywilnego, w zakresie którego zajmuje się pomocą osobom fizycznym. Kancelaria podejmuje też rozwiązywanie trudnych spraw rodzinnych opierając się na prawie rodzinnym. Korzysta z odpowiednich narzędzi w celu odzyskiwania długów, a więc zajmuje się windykacją. Oferuje pomoc z zakresu prawa nieruchomości. Do obszarów działalności należy też prawo medyczne, a co za tym idzie, wsparcie dla placówek medycznych, lekarzy oraz pacjentów. Spółka obsługuje kontrakty z NFZ, reguluje pracę placówek, a także prowadzi sprawy wynikające z błędów medycznych. Specjaliści służą wiedzą i pomocą prawną przy załatwianiu formalności spadkowych. W zakresie prawa karnego reprezentują ofiary przestępstw, zajmują się także osobami podejrzanymi i oskarżonymi o popełnienie czynów karalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *