Jakie złote kolczyki wybrać?

Niezależnie od tego, z jakiego metalu są zrobione kolczyki, ich wybór jest zazwyczaj uzależniony od stroju, sytuacji, okazji, a czasem też nastroju. Coraz chętniej kobiety wybierają złote kolczyki – z klasycznego żółtego lub też z białego złota i nie rozstają się z nimi niezależnie od sytuacji. Bywają też szczególne okazje, na które można nieco zaszaleć ze stylem ozdób. Jak dobierać kolczyki do okoliczności? Jakie wybrać na prezent? Co nosić na co dzień?

Złote kolczyki do noszenia na co dzień – jakie wybrać?

Dobry styl to nie wszystko – w codziennym życiu, czy to w pracy, czy w domu, bardzo ważna jest wygoda. Na szczęście, jeśli chodzi o biżuterię, nie trzeba godzić się na żaden kompromis, bo bez problemu znajdą się stylowe, modne złote kolczyki, które jednocześnie będą wyjątkowo wygodne w noszeniu i doskonale dopasowane do każdej okazji. Mowa tu o drobnych wkrętkach lub kolczykach z angielskim zapięciem, ale o niewielkich rozmiarach i uniwersalnych kształtach. Mogą być zdobione kamieniami szlachetnymi – przezroczystymi lub w ulubionym kolorze, ale nie będą dominowały nad stylizacją. Za to zawsze będą wyglądały elegancko.

Jeśli stawia się na modę, warto wybrać złote kolczyki w stylu celebrytek, a więc o jasno określonych, zazwyczaj symbolicznych kształtach, dzięki czemu można je idealnie dopasować pod siebie. To także bardzo ciekawy pomysł na prezent zarówno dla bliższej, jak i dalszej osoby. Wyjątkową popularnością cieszą się o motywy takie, jak symbol nieskończoności, psie łapki czy ptaszki, które mają w sobie urok i wdzięk, a ponadto wyglądają bardzo nowocześnie.

Biżuteria na specjalne okazje – złote kolczyki na specjalne okazje

Wśród złotych kolczyków nie brakuje również propozycji na tak wyjątkowe okazje, jak ślub czy urodziny. Biżuteria ślubna zasługuje na szczególną uwagę – piękne, złote kolczyki, poza tym, że idealnie będą pasowały do sukni ślubnej, to jeszcze zostaną wspaniałą pamiątką do końca życia, podobnie jak pierścionek zaręczynowy. Przy wyborze warto się kierować stylem i krojem kreacji – do mocno wyciętych, z odsłoniętymi ramionami idealnie będą pasowały długie kolczyki, zaś do bogato strojonej sukienki znajdą się skromniejsze i delikatniejsze, które będą jej idealnym dopełnieniem.

Wśród złotych kolczyków, zarówno tych wykonanych z żółtego złota, jak i z białego czy różowego, znajdzie się również wiele wyjątkowych modeli na urodziny czy rocznicę. Można wybierać spośród bardziej wystawnych, bogato zdobionych, jak i skromniejszych i uniwersalnych, w zależności od stopnia zażyłości z osobą obdarowaną oraz tego, co chce się przekazać poprzez tak wyjątkowy prezent.

Co ciekawe – znajdą się również kolczyki dla dziewczynek, idealne na prezent komunijny lub jako pamiątka roczku czy chrztu. Warto zapoznać się z ofertą najlepiej zaopatrzonych jubilerów, takich jak Savicki, gdzie dokładnie widać różnorodność, jaka panuje wśród złotych kolczyków. Nie powinno być problemu z wyborem – znajdą się kolczyki na każdą okazję, dopasowane do każdego gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *