Jakie produkty warto zamówić w agencji reklamowej?

Mimo iż wiele firm stawia obecnie na marketing online, reklama na nośnikach fizycznych wciąż ma ogromne znaczenie. Klienci bardziej cenią estetyczne wizytówki, gadżety z logo firmy i plakaty niż elektroniczny spam czy nachalne reklamy typu pop-up. Sukces reklamy stacjonarnej zależy jednak w dużej mierze od jakości wykonania materiałów promocyjnych. Decydując się na inwestycję w produkty reklamowe, warto więc znaleźć agencję oferującą kompleksowe usługi – od wizytówek, przez kasetony, aż po gadżety z logo firmy czy naklejki na samochody służbowe.

Litery podświetlane, plexi i ze styroduru

Budowanie rozpoznawalnej marki warto rozpocząć od aranżacji siedziby firmy. Bez względu na to, czy prowadzisz sklep odzieżowy, czy biuro architektoniczne, twoi klienci nie powinni mieć problemu z odnalezieniem poszukiwanego lokalu. Dobra agencja reklamowa zapewnia zróżnicowaną ofertę liter i kasetonów do montażu wewnętrznego oraz zewnętrznego. Do wyboru są litery plexi, litery ze styroduru, litery podświetlane, kasetony, pylony, tablice, folie okienne czy banery.

Warto zdecydować się na kilka rodzajów reklam, na przykład litery podświetlane LED na zewnątrz lokalu oraz litery plexi w recepcji. Energooszczędne podświetlenie LED to popularne i skuteczne rozwiązanie reklamowe, które pozwala klientom odnaleźć firmę zarówno w dzień, jak i po zmroku. Litery podświetlane sprawdzą się szczególnie tam, gdzie panuje duża konkurencja – podświetlana reklama w Warszawie zapewni ci przewagę nad konkurentami, gdyż będzie bardziej czytelna i rozpoznawalna.

Produkty poligraficzne i gadżety reklamowe

Plakaty, ulotki i wizytówki znacząco ułatwiają kontakt z klientem, a estetycznie zaprojektowane produkty poligraficzne pozytywnie wpływają na wizerunek marki. Oprócz standardowych produktów reklamowych warto również zainwestować w gadżety, które nie tylko nas promują, lecz również pełnią funkcję praktyczną. Do takich produktów można zdecydowanie zaliczyć teczki, kalendarze, breloki, kubki czy koszulki, które mogą zostać na dłużej z naszymi pracownikami i klientami. Dobra agencja reklamowa zaopatrzy nas również w personalizowane prezenty świąteczne z logo firmy i inne gadżety, które wpływają na identyfikację wizualną marki.

Strony www i reklama mobilna

Jeśli pragniesz, by twoja firma zdobywała klientów przez całą dobę, zadbaj również o jej widoczność w sieci. Dobra wiadomość jest taka, że agencja reklamowa produkująca litery, kasetony, produkty poligraficzne i gadżety reklamowe może również zająć się stworzeniem strony internetowej spójnej z wizerunkiem marki.

Skuteczną formą promocji jest także reklama mobilna, taka jak oklejanie aut. To rozwiązanie pozwala nienachalnie reklamować firmę wszędzie tam, gdzie się obecnie znajdujemy. Alternatywą dla naklejek są drukowane na folii magnetycznej magnesy na auto, które można z łatwością usunąć bez ryzyka uszkodzenia lakieru. Magnesy świetnie sprawdzą się jako reklama w firmach, które funkcjonują w systemach częstej zmiany informacji.

Reklamę mobilną warto stosować także podczas dużych eventów, które są świetną okazją do promocji firmy. Szczególnie popularne są flagi reklamowe z logo firmy oraz styropianowe litery XXL, które nie tylko reklamują markę, ale też stanowią atrakcję dla uczestników imprezy i są efektownym elementem sesji zdjęciowych.

Agencja reklamowa z kompleksową ofertą – dlaczego warto?

Reklama w Warszawie i każdym innym dużym mieście stanowi spore wyzwanie dla firm. Wszystko przez konkurencję, która zmusza nas do kreatywności i kompleksowych działań marketingowych. Decydując się na usługi reklamowe, warto postawić na doświadczoną agencję, która ma w swojej ofercie kilkaset zróżnicowanych produktów.

Jednym z godnych polecenia producentów reklam jest Optimaprint – firma, która oferuje ponad 200 produktów (m.in. litery plexi i litery podświetlane) oraz szeroką ofertę usług, w tym druk UV, frezowanie, grawerowanie, cięcie laserem, druk wielkoformatowy, montaż reklam, druk cyfrowy, strony www, nagrywanie dronem czy oklejanie samochodów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *