Jakie krzesło gamingowe będzie najlepsze w 2020?

Wymagania sprzętowe rosną w górę, zespoły developerskie wspinają się na wyżyny wyżyn swoich możliwości, a zapowiedzi gier na ten rok mówią jedno – długo nie odejdziemy od monitorów. Koniec 2020 roku to jednocześnie zmierzch obecnej generacji konsol. Na rynku pojawią się PS5 i nowa odsłona Xboxa, co symbolicznie daje całej branży znak, że dla zwolenników konsol nadchodzi nowe i lepsze, a pecetowcy mogą szykować się na zakupienie kolejnych podzespołów.

Krzesło dla każdego gracza

Niezależnie od tego, na jakiej platformie gramy, ważne jest, byśmy czuli się wygodnie w czasie całej rozgrywki. Pozycja, w której siedzimy wpływa na naszą wydajność, a to w wiadomy sposób przekłada się na skupienie – ważne zwłaszcza w grach on-line. Nie bez przyczyny od paru ładnych lat krzesło gamingowe jest niemal tak samo istotnym atrybutem gracza co pad czy klawiatura i myszka.
Początek nowego dwudziestolecia to dobra okazja na zaopatrzenie się w nowy sprzęt, który będzie nam towarzyszył przez kolejne lata. 2020 rok jest więc rozstrzygający nie tylko w kwestii technicznej, ale może być również okazją do odświeżenia gamingowych akcesoriów. Krzesło gamingowe 2020 musi być wygodne, wytrzymałe i dawać nam wrażenie, że zostało stworzone idealnie pod nasz komfort. Nie może krępować ruchów, musi dać nam poczucie, że jest naturalnym elementem naszego gamingowego ekosystemu.

Jaki fotel dla gracza wybrać w 2020 roku?

Odpowiedzią na to pytanie jest oferta DXRacer Polska. Firma oferuje fotele gamingowe z szeregiem innowacyjnych rozwiązań, które zadowolą nowicjuszy i sprostają wymaganiom weteranów wirtualnej rozrywki. W przeciwieństwie do większości modeli obecnych na rynku, zarówno siedzisko, jak i oparcie krzesła gamingowego DX Racer, wyłożone jest wyprofilowaną, wysokoelastyczną pianką. Wbudowany metalowy stelaż zapewnia wytrzymałość i pewność konstrukcji. Nie ma obaw, że poczujemy dyskomfort nawet przy najbardziej wymagających sesjach przed monitorem.
Ponadto krzesła DXRacer pozwalają na dostosowanie ich do swoich indywidualnych potrzeb. Umożliwiają dopasowanie do wzrostu i wagi użytkownika. Szeroka gama produktów zapewnia optymalny wybór – możemy zdecydować się na wysokie oparcie bądź szersze siedzisko – wszystko według naszych potrzeb.

Nie tylko dla graczy

Krzesła DXRacer zadbają nie tylko o komfort, ale również o postawę w trakcie gry. Zresztą nie jest wcale powiedziane, że służą wyłącznie do grania. Choć do tego celu zostały stworzone, świetnie sprawdzą się również w przypadku osób, które zwyczajnie wiele czasu spędzają za biurkiem, a praca na komputerze zajmuje im większą część dnia. W końcu nie ma nic złego w tym, żeby trochę ją sobie umilić, a krzesło gamingowe to jednak więcej niż zwykłe krzesło biurowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *