Jak szybko zapłacić przez internet?

Płacenie za towary i usług przez internet jest niezwykle wygodne. Nie wymaga stania w kolejce lub żmudnego wypełniania kwitków. Wszystko dzieje się automatycznie i intuicyjnie. Możliwości te, mimo już znaczących uproszczeń, wciąż są udoskonalane.

BLIK – innowacyjne rozwiązanie do płatności stacjonarnych i internetowych

Płacenie przy pomocy telefonu to jedna z najszybszych i najwygodniejszych metod. Choć BLIK kojarzy się przede wszystkim z wykonywaniem transakcji w sklepach stacjonarnych, restauracjach czy salonach kosmetycznych, jest również świetną opcją płacenia przez internet. Płatności BLIK przez przelewy24.pl to przede wszystkim:

  • bezpieczeństwo – podczas każdej transakcji generowany jest specjalny kod, który jest aktywny przed 2 minuty. Po upłynięciu tego czasu nie będzie mógł zostać wykorzystany. Kod składa się z sześciu cyfr, co znacząco utrudnia rozszyfrowanie go i tym samym minimalizuje ryzyko złamania go przez złodziei
  • wygoda – telefon posiada przy sobie niemal każdy, natomiast o portfelu lub karcie kredytowej bardzo łatwo zapomnieć
  • szybkość – aplikacja jest łatwa w obsłudze, dzięki czemu cały proces transakcji przebiega w niezwykle krótkim czasie.

Google Pay

Rozwiązanie to nie wymaga wprowadzania danych karty podczas płatności w różnych sklepach internetowych. Konto Google przechowuje w sposób bezpieczny dane klientów. Aby jednak móc skorzystać z tej metody płatności online sklep internetowy musi korzystać z Google Pay. Plusem tego rozwiązania jest nie tylko łatwe i szybkie wykonywanie transakcji, ale również bezpieczeństwo. Wszystkie dane chronione są przez specjalny system zabezpieczeń.

Płatność z portfeli elektronicznych

Posiadanie konta Pay Pal umożliwia łatwe i szybkie wykonywanie przelewów bez konieczności pamiętania numerów kart czy rachunków bankowych. To bardzo bezpieczne rozwiązanie, z którego korzystać można również na urządzeniach mobilnych. Niewątpliwą zaletą jest również możliwość płacenia w różnych walutach, co pozwala na robienie zakupów w zagranicznych sklepach internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *