Automaty stemplarskie dla Twojej firmy – pieczątka w 5 minut!

Interesuje Cię możliwość wytwarzania własnych pieczątek? Nowoczesne automaty stemplarskie sprawiają, że jest to technologia dostępna dla każdego! Dowiedz się, w jaki sposób możesz wyrabiać różnorodne pieczątki dosłownie w kilka minut – bez ogromnych maszyn, toksycznych oparów czy odpadów.

Nowoczesne automaty stemplarskie – jak to działa

Technologia wyrabiania pieczątek w ostatnich latach niesamowicie się rozwinęła. Wszystko dzięki wynalezieniu metody błyskowej. Dzięki inwencji japońskich konstruktorów obecnie pieczątki powstają błyskawicznie, ekologicznie i bez odpadów. Nie są też potrzebne do ich produkcji ogromne maszyny poligraficzne. Wystarczy tzw. naświetlarka lub maszyna błyskowa oraz materiały do budowy pieczątki – specjalna światłoczuła gumka oraz obudowa. Naświetlana w urządzeniu guma ma specjalną porowatą strukturę. Należy do niej przyłożyć wzór wydrukowany na folii i włączyć maszynę. Poprzez działanie światła wystawione na nie pory materiału obkurczają się, dzięki czemu powstaje określony stempel. Technologia jest niezwykle szybka – standardowe pieczątki powstają w ok. 5 minut – oraz dostępna dla każdego.

Naświetlarka do pieczątek w Twoim biurze

Naświetlarki występują w różnych wariantach przystosowanych do potrzeb użytkownika. Jeśli zależy Ci na produkcji pojedynczych stempli, możesz zdecydować się na urządzenie pozwalające na jednoczesne naświetlanie od 1 do 3 „wafli”, czyli światłoczułych gumek. Dostępne są jednak również znacznie większe maszyny poligraficzne tego typu, dzięki którym jednocześnie wyprodukujesz nawet 30 stempli. Wszystkie automaty stemplarskie są jednak równie łatwe w obsłudze oraz mają stosunkowo małe wymiary, dlatego ich umieszczenie w biurze nie powinno stanowić problemu. Są też dostępne zarówno na sprzedaż, jak i w leasingu, dlatego możesz wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję finansowania.

Pieczątki z naświetlarki i ich zalety

Nie tylko proces produkcji stempli metodą błyskową ma wiele zalet. Również gotowe pieczątki należą do najlepszych na rynku. Ich podstawowym atutem jest wyjątkowa trwałość – pozwalają na wykonanie nawet 25000 odbić, czyli aż 5 do 6 razy więcej niż najczęściej używane pieczątki automatyczne. Mogą występować w niemal dowolnym rozmiarze i kształcie, a także zawierać zarówno tekst, jak i grafikę. Pożądany wzór wystarczy wydrukować na zwykłej drukarce. Są niezawodne – każde odbicie jest tak samo wyraźne – i wygodne w użytkowaniu oraz poręczne. Wszystko to sprawia, że zarówno naświetlarki do ich produkcji, jak i same pieczątki w nich powstające nie mają sobie równych na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *