Usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne kojarzą się wielu osobom tylko ze śledzeniem współmałżonka i zbieraniem dowodów dotyczących zdrady. W dzisiejszych czasach, taki detektyw posiada wiele usług i możemy być zaskoczeni, co może nam zaoferować.

Warto więc dowiedzieć się, czy aby inne usługi takiej agencji, nie pomogłyby nam w rozwiązaniu problemów w sferze biznesowej, jak i prywatnej.
Agencje detektywistyczne mają za zadanie dotrzeć do prawdy. Dostarczyć klientom wiarygodne dowody, materiały, informacje, które będą pomocne w wielu sprawach.

Jakie usługi detektywistyczne możemy oczekiwać ?

Agencje realizują zlecenia z zakresu:
– Wywiadu Gospodarczego. Sprawdzanie wiarygodności firm, pracowników, partnerów biznesowych.
– Cyberprzestępczości.
– Kryminalistyki Śledczej.
– Biznesu i jego bezpieczeństwa. Tropiona jest nieuczciwa konkurencja. Ustalanie sytuacji ekonomiczno-finansowej firmy, z którą będzie prowadzona współpraca. Montaż podsłuchów oraz ich wykrywanie.
– Ochrona osób i mienia. Ochrona osobista przy wyjazdach w sprawach służbowych, czy też prywatnych. Zabezpieczenie tras przejazdów, monitorowanie konferencji, spotkań.
– Obserwacja podejrzanych osób czy też partnerów biznesowych.
– Poszukiwanie zaginionych osób i skradzionego mienia.
– Dokumentacja zdrady.
– Ustalanie świadków zdarzeń oraz wypadków drogowych. Zbieranie informacji w sprawach cywilnych, karnych i innych.

Po bezpośrednim spotkaniu z klientem i rozpoznaniu jego potrzeb oraz oczekiwań podpisuje się umowę na realizacje zadania. Agencja po omówieniu sprawy i zaproponowaniu rozwiązań zaczyna realizować zlecenie. O postępach w sprawie, informowany jest klient na bieżąco. Z zebranych materiałów przygotowuje się raport dla klienta.
Po zapoznaniu się z materiałami klient akceptuje przygotowane materiały i uważa sprawę za zakończoną lub prosi o dalsze prace nad daną sprawą. W taki wypadku agencja proponuje kolejne możliwości i rozwiązania, które usatysfakcjonują klienta.

Przy wyborze agencji detektywistycznej kierujmy się jakością ich usług. Sprawdzajmy kompetencje, wiarygodność, uczciwość oraz rzetelność. Agencja powinna korzystać z najnowszych technologii i dbać o poufność przechowywanych danych swoich klientów. Powinna posiadać odpowiednie zezwolenia i licencje zgodnie z polskim prawem. Ich działalność powinna być wpisana do rejestru działalności gospodarczej. Powierzając swoje bezpieczeństwo lub sprawy wymagające dyskrecji upewnijmy się, że na to zasługują.

Usługi detektywistyczne
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *